Çukurova Holding şirketlerinden biri olan Çukurova Ziraat, 1962 yılından beri 58 yıllık geçmişinde tarımdan inşaat sektörüne kadar Türkiye’nin yakın tarihine yatırım yapan sayılı şirketlerden biridir. Dinamik, güçlü yapısı ve iş ortağı olarak gördüğü müşterilerinden aldığı enerji ile Case, Astra, Sumitomo, Hyster, Sany gibi dünyanın önde gelen iş ve endüstriyel makinelerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini başarıyla yerine getirmiştir.

Bu başarısını grubun Izmir/Jenas, Tarsus/Çumitaş ve Mersin/Çimsataş fabrikalarında kendi lisansıyla ürettiği iş ve endüstriyel makineleri ve yedek parçaları ile sürdüren firma, bu ürünleri yine gruba ait ÇUKUROVA, CLIFT ve ÇİMSATAŞ markaları altında satmaktadır. Türkiye’nin öncü ve lider kuruluşları ile yerli sanayi ve Türk mühendisliğine güç katan Çukurova grubu, ürettiği bekoloder, yükleyici, ekskavatör, forklift, jeneratör, yürüyüş takımı, kazıcı ve delici uçlar ile sektördeki en geniş üretim hattına sahiptir.

Ürün çeşitliliği ile yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine ve iş ortaklarına farklı sektörlerde işbirliği imkanı sağlayan Çukurova, artan üretim kalitesi ve uluslararası işbirlikleriyle fırsatlar yaratmaya devam edecektir.