Misyon & Vizyon

Misyon

Çukurova Grubu’nun daima öncelikleri arasında yer alan siz değerli müşterilerimiz ve sonrasında da; markalarımız, yenilikçi ruhumuz, geleneklerimiz ve geleceğimizin gereksinimleri doğrultusunda ülkemiz ve dünyamız için en mükemmel hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Bugün ekip ruhu, deneyimler ve yeniliklerden oluşan uyumlu entegrasyonumuz, küresel çapta talep çeşitliliğini sağlamadaki başarımızı sürdürmemizi sağlamaktadır.

Çukurova, pazara sunduğu markaları ile değişen küresel dünyada bireysel müşterilerin ihtiyaçları ile buluşmaya adanmışlık konusunda her dönemde ve koşulda iddialı olmuştur ve olacaktır. Görevimiz; kalite, performans, teslimat ve destek beklentilerini karşılama odaklı bir anlayışla hizmetleri geliştirmek, sistemleri tasarlamak ve ürünleri imal etmektir. Metodumuz; çalışanlarımız, hissedarlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimiz arasında uyumlu ve sinerjik bir iş birliğidir.

Vizyon

Hedefimiz; ÇUKUROVA markasının Türkiye’deki başarısını daima ileriye taşımak ve markayı dünya çapında yerleştirmektir… Motivasyonumuz; Türkiye ve dünya çapında uzun vadeli müşteri ilişkileri sağlayan tecrübe ve başarılarımızın daim olması için tüm gücümüzle çalışmaktır.

× CANLI DESTEK